class="no-js">

اولین اطلاعات از مکلارن P14

اولین اطلاعات از مکلارن P14Reviewed by اولین اطلاعات از مکلارن P14 on Aug 17Rating: 5.0اولین اطلاعات از مکلارن P14اولین اطلاعات از مکلارن P14

اولین اطلاعات از مکلارن P14

مک لارن در حال آماده کردن نسل جدید مدل ۶۵۰S است و آن را  فعلا با کد P14 می خواند.حال برای اولین بار عکس های جاسوسی آن منتشر شده است که خبر از طراحی خیره کننده برای این مدل جدید می دهد.
این خودرو اولین محصول از ۱۵ محصول آینده این شرکت خواهد بود که قرار است تا سال ۲۰۲۲ میلادی توسط مک لارن به بازار عرضه شود.
گرچه فعلا خبری از ساخت یک محصول شاسی بلند یا SUV توسط این برند نیست و تمام محصولات اسپرت و سوپراسپرت در مدل های بنزینی، هیبرید و حتی تمام برقی خواهند بود.
P14 از موتور V-8 تویین توربو همچون مدل های دیگر بهره خواهد گرفت و شاسی تمام فیبرکربنی  هم جزیی جدایی ناپذیر از این مدل خواهد بود.
در واقع این مدل یک رده بالاتر از سری اسپرت مک لارن یعنی مدل های ۵۷۰S و ۵۷۰GT خواهد بود و در سری سوپر اسپرت های مک لارن طبقه بندی خواهد شد.
اولین اطلاعات از مکلارن P14
با قدرت خروجی در حدود ۷۰۰ اسب بخار، این خودرو افزایش قدرتی  ۵۰ اسب بخاری به نسبت نسل گذشته خود خواهد داشت و فاصله قدرتی آن با مدلی همچون ۵۷۰S به بیش از ۱۳۰ اسب بخار خواهد رسید.
استفاده از آیرودینامیک فعال، چراغ های LED جدید و ظاهر داخلی به روز شده از دیگر تغییراتی است که مک لارن برای این مدل جدید در نظر گرفته است.
به احتمال بسیار زیاد مک لارن از این مدل جدید در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۷ میلادی رونمایی خواهد کرد. گفتنی است که مکلارن در زمینه فروش هنوز فاصله قابل توجهی با فراری به عنوان اصلی ترین رقیب خود دارد و در دنیای فرمول یک نیز پس از مشارکت با هوندا به عنوان یک تیم ضعیف ظاهر شده و نتوانسته برند خود را به عنوان سازنده خودروهای افسانه ای حفظ کند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *