class="no-js">

دانلود نرم افزار Siemens Solid Edge ST10 MP10 x64

دانلود نرم افزار Siemens Solid Edge ST10 MP10 x64Reviewed by دانلود نرم افزار Siemens Solid Edge ST10 MP10 x64 on Oct 4Rating: 5.0دانلود نرم افزار Siemens Solid Edge ST10 MP10 x64دانلود نرم افزار Siemens Solid Edge ST10 MP10 x64

دانلود نرم افزار Siemens Solid Edge ST10 MP10 x64

Solid Edge محصول شرکت قدرتمند Siemens بدون شک یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی است. این نرم افزار پیشرفته امکانات بی‌نظیری در زمینه طراحی‌های صنعتی و شبیه سازی قطعات پیش از تولید در اختیار مهندسین قرار می‌دهد. این نرم افزار به مهندسین الکترونیک، مکانیک، فرآیند و تولید و متالورژی کمک می‌کند تا بتوانند ایده‌های مهندسی خود را به طور حرفه‌ای پیاده سازی کنند و همزمان شرایط واقعی کاری قطعات را شبیه سازی کرده و اطلاعات بسیار جامعی بدست آورند. این نرم افزار از چند فاز اصلی متشکل از Design و Simulation و Manufacturing تشکیل شده است که در هر مرحله مهندسین را راهبری می‌کند.

در فاز Design ابتدا نقشه قطعات به صورت دو بعدی کشیده می‌شود و تا جای ممکن اصلاحات مورد نظر صورت می‌گیرد، در مرحله بعد نقشه‌های دو بعدی به صورت کاملاً هوشمند به مدل‌های سه بعدی تبدیل گردیده و دست مهندس در انجام هرگونه تغییرات ابعادی و ساختاری باز می‌شود؛ بعد از نهایی سازی مدل‌های سه بعدی فاز طراحی تمام گردیده و کاربران می‌توانند خروجی‌های خود را به صورت کاملاً دقیق از برنامه استخراج کنند.

در فاز Simulation نقشه‌های سه بعدی آماده شده تحت شرایط واقعی مورد آنالیز و شبیه سازی قرار می‌گیرند، آنالیزهای حرارتی و شبیه سازی‌های تنشی فقط بخش کوچکی از توانایی‌های نرم افزار در انجام تست‌های شبیه سازی است. در این مرحله مهندسین می‌توانند شرایط قطعه کار خود را در محیط‌های کاملاً صنعتی و واقعی به صورت Real-time مشاهده نمایند و در صورت نیاز می‌توانند اصلاحات مورد نظر خود را اعمال کنند.

در فاز Manufacturing نرم افزار امکان تولید قطعات را فرآهم می‌کند و به مهندسین کمک می‌کند تا بتوانند فرآیندهای تولید را نیز مورد بررسی قرار دهند، فرآیندهایی نظیر تولید ورق‌های فلزی و شکل‌دهی مانند نورد و پرس از جمله این فرآیندها هستند. این نرم افزار همچنین امکان تعریف فرآیندهای ظریف‌تری را نیز دارد، مانند فرآیندهای رایجی در که صنایع الکترونیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار Solid Edge:
– طراحی و مدل‌سازی پیشرفته سه بعدی قطعات
– شبیه سازی و انجام انواع آنالیزهای مهندسی
– شبیه سازی فرآیندهای تولید قطعات
– خروجی‌های دقیق مدل‌های سه بعدی
– دریافت ریز گزارشات آنالیزها
– بهره‌گیری از موتور شبیه سازی قدرتمند Femap
– سازگار و هماهنگی بالا با سایر نرم افزارهای Siemens نظیر NX


Solid Edge is a portfolio of affordable, easy-to-use software tools that address all aspects of the product development process – ۳D design, simulation, manufacturing, design management and more, thanks to a growing ecosystem of apps. Solid Edge combines the speed and simplicity of direct modeling with the flexibility and control of parametric design – made possible with synchronous technology.

راهنمای نصب نرم افزار Siemens Solid Edge ST10 MP10 x64

۱٫ ابتدا نرم افزار را دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید.
۲٫ با اجرای فایل Autostart.exe ابزار نصب کننده نرم افزار را اجرا کنید.
۳٫ در پنجره باز شده، بر روی Solid Edge کلیک کرده تا مراحل نصب آغاز شود.
۴٫ در پنجره باز شده، سیستم استاندارد خود را انتخاب و بر روی گزینه Install کلیک کنید.
۵٫ مراحل نصب را به پایان برسانید.
۶٫ سایر ماژول‌های مورد نیاز خود مانند Data Migration Component را نصب کنید.
۷٫ آخرین آپدیت قرار داده شده را دانلود و از حالت فشرده خارج نموده سپس با اجرای فایل Setup.exe نرم افزار را به آخرین نسخه آپدیت کنید.
۸٫ وارد پوشه Crack شده و محتویات آن را در محل نصب نرم افزار (به طور پیش فرض C:\Program Files) کپی و جایگزین فایل‌های قبلی کنید.
۹٫ از پوشه Crack فایل SolidSQUADLoaderEnabler.reg را اجرا کرده و اجازه دهید تغییرات لازم اعمال شوند.
۱۰٫ سیستم خود را یکبار Restart کنید.
۱۱٫ نرم افزار را اجرا کنید و بر روی گزینه I have a license file کلیک کنید و آدرس فایل SELicense.dat واقع در پوشه Crack را بدهید.
۱۲٫ نرم افزار به طور کامل فعال شده و بدون هیچ محدودیتی قابل استفاده است.

نصب آپدیت:
– پس از نصب و کرک نرم افزار، آخرین آپدیت قرار داده شده را دانلود و نصب کنید.

نکات:
– این نرم افزار توسط تیم پی سی دانلود کاملاً تست شده و کرک آن هیچ مشکلی ندارد.
– این نرم افزار بدون هیچ محدودیتی ارائه شده و تمام قابلیت‌های آن فعال می‌باشد.
– این نرم افزار فقط بر روی سیستم‌های ۶۴ بیتی نصب می‌شود.
– این نرم افزار فقط بر روی سیستم عامل‌های ویندوز ۷ و ۸ و ۸٫۱ و ۱۰ نصب و اجرا می‌شود.
– فایل‌ها تا حد امکان فشرده شده و قابلیت تعمیر توسط برنامه WinRAR در صورت ناقص دانلود شدن را دارا می‌باشند.

– مجموعه Standard Parts Libraries شامل کتابخانه‌ها و اضافات این نرم افزار می‌باشند که به صورت مجزا بر روی نرم افزار نصب می‌شود و شامل دو کتابخانه ماشین‌ آلات و دستگاه‌ها (Machinery) و سیستم‌های طراحی لوله (Piping) می‌شوند، در صورتی که به این دو کتابخانه نیاز دارید می‌توانید آن را به صورت جداگانه دانلود و بر روی Solid Edge نصب کنید، برای این کار لازم است تا مجموعه قرار داده شده را دانلود کرده و با اجرای فایل Autostart.exe مراحل نصب را ادامه دهید.

 

learnmech.ir

مشخصات دانلود

مطالب مرتبط

2 نظر

  1. علیرضا احسان زاده

    سلام بعد از نصب و انجام کرک اخطار FMS_Home صادر میشه داخل محیط نرم افزار و بسته میشه و کار نمیکنه باید چکار کنم؟

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *