معرفی کامیون ماک Pinnacle

معرفی کامیون ماک PinnacleReviewed by معرفی کامیون ماک Pinnacle on Mar 19Rating: 5.0معرفی کامیون ماک Pinnacleمعرفی کامیون ماک Pinnacle

معرفی کامیون ماک Pinnacle

کامیون ماک Pinnacle قدرت و اعتبار افسانه‌ای ماک را با تکنولوژی و طراحی آیرودینامیک در هم می‌آمیزد. حاصل کار یک اسب بارکش است که آماده انجام هر کاری است و در عین حال، حساب قطره قطره سوخت را هم نگه دارد. شاسی قوی و سبک طوری ساخته شده است تا این کامیون قادر باشد بارهای سنگین را بردارد، از سراشیبی ها بالا برود و مسیرهای طولانی را بپیماید. موتور پر توان و کم مصرف MP نیرویی تولید می‌کند که می‌تواند ظرفیت حمل بار را به حداکثر برساند؛ ولی داستان به همین جا نمی‌شود. توان و نیروی موتور، در کنار جلو پنجره‌ای نافذ و گیرا از جنس کروم و طراحی داخلی تیپ Rawhide معرف قدرت و اقتدار این کامیون زیبا است؛ رانندگان این کامیون فقط بارهای سنگین را جا به جا نمی‌کنند، بلکه غرور و افتخار هم به دوش می‌کشند. ماک Pinnacle همه فن حریف است و برای کاربردهای مختلف، آرایه‌ای از تنظیمات در اختیار راننده قرار می‌دهد. موتور MP قدرت بالایی دارد و در جاده گشتاور زیادی تولید می‌کند. شاسی ماک Pinnacle سبک و در عین حال محکم است و خوب می‌تواند از عهده کارها بر بیاید.

معرفی کامیون ماک Pinnacle

کابین جا دار ماک Pinnacle انجام کارهای سنگین را آسان می‌کند. طراحی ارگونومیک کابین، فضای پا و سر زیادی در اختیار راننده می‌گذارد. کمک فنرهای بادی باعث می‌شوند راننده پستی و بلندی های مسیر را احساس نکند. سوار و پیاده شدن نیز بسیار آسان است، چون پلکان و دستگیره ها بسیار به جا نصب شده‌اند. نورپردازی داخل کابین به گونه‌ای است که چشم را خیره نمی‌کند، صداگیرها هم کابین را ساکت و بی صدا نگه می‌دارند. استفاده از سیستم سرمایشی و گرمایشی نیز بسیار آسان و بی دردسر است. محفظه هایی جادار با چیدمانی مناسب داخل کابین تعبیه شده‌اند، تشک صندلی ها بزرگ و ضخیم هستند، یخچال دم دست است و پورت های زیادی هم به چشم می‌خورند.

معرفی کامیون ماک Pinnacle

تخت‌خواب های راحت ماک نیز، باعث می‌شود رانندگان در سفرهای طولانی بسیار راحت باشند. در مجموع می‌توان گفت، تجهیزات خاص ماک Pinnacle نیازهای راننده را در هر جاده‌ای برآورده می‌کند. اعتبار و خوشنامی ماک ناشی از این است که نهایت بهره را از نیروی تولید شده می‌برد؛ به این ترتیب خریدار مطمئن است که حداکثر نیرو را در اختیار دارد. شاسی این کامیون زیبا در عین سبکی، بسیار قوی و محکم است.

معرفی کامیون ماک Pinnacleمعرفی کامیون ماک Pinnacle
معرفی کامیون ماک Pinnacleمعرفی کامیون ماک Pinnacle

اکسل و سیستم تعلیق طوری طراحی شده‌اند که راننده در مسیرهای طولانی راحت باشد؛ همچنین قابلیت تنظیم اکسل های جلو و عقب، امکان استفاده از این زیبای قدرتمند را در کارهایی که به کامیون هایی با بدنه پهن و کم ارتفاع نیاز دارد، آسان می‌کند. موتور MP نیز با مهندسی پیشرفته مطابقت دارد؛ برای این که از قطره قطره گازوئیل استفاده و حداکثر نیرو تولید بشود، به چیزی بیش از یک کامپیوتر نیاز است. باید یک کامیون هم در کنار آن باشد که به همین منظور طراحی و ساخته شده باشد.

معرفی کامیون ماک Pinnacle

گیربکس اتوماتیک، پکیج کاهش مصرف Super Econdyne و سیستم EconoBoost مدت زمانی که موتور می‌تواند با سرعت بالا حرکت کند را افزایش داده و گشتاور بیشتری در اختیار می‌گذارند، به این ترتیب هزینه سوخت را پایین می‌آورند. در پایان لازم به ذکر است، طراحی آیرودینامیک، قدرت زیاد، و مصرف کم ماک Pinnacle، این کامیون را برای پیمودن مسیرهای طولانی و حمل بارهای سنگین آماده می‌سازد.

 

منبع : یک کار

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *